074-769-15-63

אגודות שיתופיות הן למעשה מעין תאגיד, אשר מטרתו היא להשיג מטרה משותפת. למעשה, אגודות שיתופיות הן כמו ישות משפטית נפרדת. קיימות בישראל אגודות שיתופיות מסוגים שונים, כגון שותפות, עמודה, אגודה שיתופית ועוד. יניב גבע ושות׳ משרד עורכי דין הינו משרד מקצועי ובעל ניסיון רב אשר מספק לקהל הרחב שירותים איכותיים וברמה מקצועית גבוהה במגוון רב של נושאים המצויים על קשת המשפט האזרחי-מסחרי. המשרד מונה כ- 5 עורכי דין ועוד צוות יועצים פנימי וחיצוני לרבות מומחים בכל תחום רלוונטי אשר נותנים את חוות דעתם בהערכת וסיכוי כל תיק. המשרד נוסד בשנת 2004, ע"י עוה"ד יניב גבע וממוקם בלב אזור ההייטק בעיר רחובות (פארק המדע). בנוסף, המשרד מתמחה בשירותי אגודות שיתופיות, משרד עו"ד הסכמי מייסדים, משרד עו"ד הסכמי שותפות, משרד עו"ד אגודות שיתופיות ועוד. 

משרד עו"ד הסכמי מייסדים

משרד עו"ד הסכמי מייסדים הינו למעשה משרד מקצועי ובעל ניסיון בתחום הסכמי מייסדים. חשוב לוודא כי מדובר בעורכי דין בעלי בקיאות בתחום החשבונאות והכלכלה, על מנת להבטיח ייצוג איכותי ואפקטיבי ברמה הגבוהה ביותר. עריכה נכונה של הסכם יכולה להבטיח התנהלות טובה יותר, לטובתו של העסק, וכמובן למנוע סכסוכים עתידים או אפשריים. 
משרד עו"ד הסכמי שותפות

משרד עו"ד הסכמי שותפות הינו למעשה משרד אשר מתמחה בתחום זה, ויכול להעניק ליווי וייעוץ משפטי בנושא. חשוב לערוך סקר שוק ולבחור במשרד איכותי, מנוסה, מקצועי, אשר מחזיק בצוות עורכי דין ברמה גבוהה. יניב גבע ושות׳ משרד עורכי דין הינו משרד מקצועי ובעל ניסיון רב אשר מספק לקהל הרחב שירותים איכותיים וברמה מקצועית גבוהה במגוון רב של נושאים המצויים על קשת המשפט האזרחי-מסחרי. המשרד מונה כ- 5 עורכי דין ועוד צוות יועצים פנימי וחיצוני לרבות מומחים בכל תחום רלוונטי אשר נותנים את חוות דעתם בהערכת וסיכוי כל תיק.

משרד עו"ד אגודות שיתופיות

משרד עו"ד אגודות שיתופיות מתעסק בתחום קריטי ורגיש במיוחד. לכן ישנה חשיבות גבוהה לבחירה נכונה של משרד אשר מתמחה בתחום, מחזיק בניסיון רב ובעורכי הדין הטובים ביותר בתחום זה. כמו כן, מומלץ תמיד לערוך פגישת ייעוץ לפני כל תהליך, על מנת להבטיח תוצאה טובה ומקצועית, ללא פשרות.

אגודות שיתופיות

 


יניב גבע ושות'

משרד עורכי דין

טלפון: 074-769-15-63

מייל: hadar@glaw.co.il

פקס: 08-9477120

סניף רחובות (ראשי)
רחוב אופנייהר 5, פארק המדע, רחובות 76701


משרדים

סניף יבנה
רחוב הגולן 24, יבנה 8150428

צור קשר


לפרטים וקביעת פגישה ראשונית 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

יניב גבע ושות'

משרד עורכי דין

צור קשר

סניף רחובות (ראשי)
רחוב אופנייהר 5, פארק המדע, רחובות 76701

סניף יבנה
רחוב הגולן 24, יבנה 8150428

משרדים

פקס: 08-9477120

לפרטים וקביעת פגישה ראשונית מלאו את הטופס ונחזור אליכם: