074-769-15-63

עורך דין ארנונה למעשה מתמחה בטיפול בעסקים שונים ומגוונים, לכן עליו להבין באופן מלא את כל צווי הארנונה של הרשויות השונות. צווי ארנונה הינם למעשה חקיקה של מועצת העיר. חשוב לזכור ולדעת כי כל צו ארנונה הינו שונה ממקום למקום, תלוי בעיר או במועצה המקומית של אותו האזור. מכיוון שהדבר משתנה ממקום למקום, על עורך דין ארנונה להכיר את ההבדלים הקיימים בין רשות לרשות, על מנת להעניק ללקוח שירות מקצועי וכמובן את החיסכון המרבי. בנוסף, על עורך הדין קודם כל לבחון באופן יסודי את השטח של הנכס ואת הסיווג שלו.

יניב גבע ושות׳ משרד עורכי דין הינו משרד מקצועי ובעל ניסיון רב אשר מספק לקהל הרחב שירותים איכותיים וברמה מקצועית גבוהה במגוון רב של נושאים המצויים על קשת המשפט האזרחי-מסחרי. המשרד מונה כ- 5 עורכי דין ועוד צוות יועצים פנימי וחיצוני לרבות מומחים בכל תחום רלוונטי אשר נותנים את חוות דעתם בהערכת וסיכוי כל תיק. המשרד נוסד בשנת 2004, ע"י עוה"ד יניב גבע וממוקם בלב אזור ההייטק בעיר רחובות (פארק המדע).בנוסף, המשרד מתמחה בשירותי ארנונה, עו"ד ארנונה, הפחתת ארנונה לעסקים, דרישת ארנונה ועוד. 

עו"ד ארנונה

עו"ד ארנונה למעשה מתמחה בכל חוקי הארנונה הקיימים בארץ, בהתאם לאזור, לעיר או למועצה המקומית. עורך דין אשר מתמחה בתחום זה יכול לעזור ללקוח לקבל בחזרה תשלומי ארנונה, או הנחה.
הפחתת ארנונה לעסקים

הפחתת ארנונה לעסקים הינו נושא מורכב אשר דורש לווי וייעוץ מקצועי מצידו של עורך דין אשר מתמחה בתחום. תחום זה דורש בקיאות וידע מקצועי רחב, ברמה הגבוהה ביותר, לצד שליטה מלאה בכל תחומי המשפט, דיני הראיות והפרוצדורה. 

דרישת ארנונה

יניב גבע ושות׳ משרד עורכי דין הינו משרד מקצועי ובעל ניסיון רב אשר מספק לקהל הרחב שירותים איכותיים וברמה מקצועית גבוהה במגוון רב של נושאים המצויים על קשת המשפט האזרחי-מסחרי. המשרד מונה כ- 5 עורכי דין ועוד צוות יועצים פנימי וחיצוני לרבות מומחים בכל תחום רלוונטי אשר נותנים את חוות דעתם בהערכת וסיכוי כל תיק. המשרד נוסד בשנת 2004, ע"י עוה"ד יניב גבע וממוקם בלב אזור ההייטק בעיר רחובות (פארק המדע). בנוסף, המשרד מעניק שירות בנושא דרישת ארנונה. 

ארנונה

 


יניב גבע ושות'

משרד עורכי דין

טלפון: 074-769-15-63

מייל: hadar@glaw.co.il

פקס: 08-9477120

סניף רחובות (ראשי)
רחוב אופנייהר 5, פארק המדע, רחובות 76701


משרדים

סניף יבנה
רחוב הגולן 24, יבנה 8150428

צור קשר


לפרטים וקביעת פגישה ראשונית 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

יניב גבע ושות'

משרד עורכי דין

צור קשר

סניף רחובות (ראשי)
רחוב אופנייהר 5, פארק המדע, רחובות 76701

סניף יבנה
רחוב הגולן 24, יבנה 8150428

משרדים

פקס: 08-9477120

לפרטים וקביעת פגישה ראשונית מלאו את הטופס ונחזור אליכם: