074-769-15-63

אנחנו משלמים הרבה תשלומים להרבה אגפים כי אם חס וחלילה נצטרך כל עזרה או פיצוי חס וחלילה נמצא מי שיכול לעזור לנו להתמודד עם נזק או תאונה כל דבר שאנחנו צריכים עזרה להתגבר עליו, כדי ששום נזק לא ישפיע לנו על החיים שלנו יותר ממה שהוא אמור, ונוכל להמשיך לחיות חיים רגילים. הכל מתחיל עם חישוב פיצוי נזק גופני, ברגע שנפצעים, אז אנחנו אמורים לקבל פיצויים או עזרה כלשהי, כדי להמשיך לחיות וכדי ששום פציעה לא תשפיע על החיים שלנו ועל החיים של המשפחה שלנו.

אבל מה שקורה הרבה מהמקרים שהאגפים שאמורים לשלם לנו או לעזור לנו מנסים להתחמק מהחלק שלהם, וכדי לוודאת לקבל כל מה שמגיע לנו, יניב גבע ושות' משרד עורכי דין, נותנים כל הייעוץ ועושים חישוב פיצוי נזק גופני עם העברת כל המסמכים והטפסים היבשים ומהשטח כדי להראות תמונת מצב מלאה ונקבל כל מה שמגיע לנו, שיכולים לעזור בכל התחומים של חישוב פיצוי נזק גופני, חישוב פיצוי נזק קבוע, חישוב פיצוי נזק גוף זמניים ועוד. 

חישוב הפיצוי זה רק חלק אחד מעבודה שלמה ומלאה עם יניב גבע ושות' משרד עורכי דין כדי לוודאת שכל אחד יקבל מה שמגיע לו ומי שאמור לשלם או לתת כל תנאים כלשהם או כל עזרה כלשהי שהבן אדם יקבל אותה.
אנחנו משלמים כל החיים שלנו לחברות ביטוח ולמדינה ועוד ביטוחים בעבודה ועוד כדי שאם חס וחלילה נצטרך כל עזרה או פיצויים או תנאים שנקבל אותם. כמו רכב נכה, מעלית בבית, פיצוי כספי, תו נכה, חופש מחלה בתשלום או כל דבר שצריכים כדי שהפציעה לא תשפיע על החיים שלנו ועל חיי המשפחה שלנו. עם חישוב פיצוי נזק גופני, חישוב פיצוי נזק קבוע, חישוב פיצוי נזק גוף זמניים כדי להגיש המסמכים והבקשות בהתאם והבן אדם יקבל מה שמגיע לו. 

חישוב פיצוי נזקי גוף זה רק דבר אחד, יש כל החישובים האחרים כדי שהפציעה לא תשפיע על רמת החיים והחיים עצמם של הבן אדם ושיקבל כל פיצוי בכל דרך שהוא צריך.  חישוב פיצוי נזקי גוף בכל סוגם הם רק התחלת התהליך להגשת ובקשת התנאים והפצויים הדרושים. עם הגשה אל כל מקור שהוא אמור לעזור. 

חישוב פיצוי נזק גופני

 


יניב גבע ושות'

משרד עורכי דין

טלפון: 074-769-15-63

מייל: hadar@glaw.co.il

פקס: 08-9477120

סניף רחובות (ראשי)
רחוב אופנייהר 5, פארק המדע, רחובות 76701


משרדים

סניף יבנה
רחוב הגולן 24, יבנה 8150428

צור קשר


לפרטים וקביעת פגישה ראשונית 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

יניב גבע ושות'

משרד עורכי דין

צור קשר

סניף רחובות (ראשי)
רחוב אופנייהר 5, פארק המדע, רחובות 76701

סניף יבנה
רחוב הגולן 24, יבנה 8150428

משרדים

פקס: 08-9477120

לפרטים וקביעת פגישה ראשונית מלאו את הטופס ונחזור אליכם: