074-769-15-63

ייצוג בבית הדין הינו תהליך מורכב במיוחד אשר דורש ייעוץ וייצוג מקצועי של עורך דין מקצועי, מנוסה, אשר עבר הכשרה בתחום. כמו כן, ניתן לראות כי בשנים האחרונות רבים זקוקים לשירותי ייצוג בבית הדין מהסיבה כי סוגיות רבות בחיים מצריכות התייעצות משפטית. ייצוג בבית הדין יכול להיות רלוונטי בעת חתימה על חוזה עבודה, רכישה של דירה או בית, גירושין, או הסתבכות פלילית. יניב גבע ושות׳ משרד עורכי דין הינו משרד מקצועי ובעל ניסיון רב אשר מספק לקהל הרחב שירותים איכותיים וברמה מקצועית גבוהה במגוון רב של נושאים המצויים על קשת המשפט האזרחי-מסחרי. המשרד מונה כ- 5 עורכי דין ועוד צוות יועצים פנימי וחיצוני לרבות מומחים בכל תחום רלוונטי אשר נותנים את חוות דעתם בהערכת וסיכוי כל תיק. המשרד נוסד בשנת 2004, ע"י עוה"ד יניב גבע וממוקם בלב אזור ההייטק בעיר רחובות (פארק המדע). בנוסף, המשרד מתמחה בשירותי ייצוג בבית הדין, ייצוג בבית משפט, לטיגציה, עו"ד ייצוג בבית משפט ועוד. 

ייצוג בבית משפט

שנזקקים לשירותי ייצוג בבית משפט חשוב לקחת בחשבון שלושה כללים חשובים במיוחד שחייבים להתקיים. הראשון, לוודא כי אכן מדובר בעורך דין מנוסה אשר עבר הכשרה בתחום הרלוונטי ובעל ניסיון רב. השני, לוודא כי מדובר במשרד מקצועי אשר מעניק שירות ברמה הגבוהה ביותר, ללא פשרות. השלישי, לבדוק מה הוא שכר הטרחה אותו לוקח עורך הדין. 
 
לטיגציה

לטיגציה הינו תחום בתוך המשפט המסחרי, לכן על עורך הדין אשר עוסק בתחום להיות בקיא באופן הגבוה ביותר בתחום ספציפי זה. כך תוכלו להבטיח כי תקבלו ליווי וייעוץ משפטי מקצועיים, לאורך כל הדרך. יניב גבע ושות׳ משרד עורכי דין הינו משרד מקצועי ובעל ניסיון רב אשר מספק לקהל הרחב שירותים איכותיים וברמה מקצועית גבוהה במגוון רב של נושאים המצויים על קשת המשפט האזרחי-מסחרי. 

עו"ד ייצוג בבית משפט

עו"ד ייצוג בבית משפט הינו תהליך בעל חשיבות גבוהה במיוחד, כמו כן, חשוב לקחת בחשבון כי לבחירה אחריות רבה גם כן, שהרי חשוב כי עורך הדין יהיה בעל ניסיון בתחום. כך תוכלו להבטיח תוצאה טובה, והליך אפקטיבי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר. 

ייצוג בבית הדין

 


יניב גבע ושות'

משרד עורכי דין

טלפון: 074-769-15-63

מייל: hadar@glaw.co.il

פקס: 08-9477120

סניף רחובות (ראשי)
רחוב אופנייהר 5, פארק המדע, רחובות 76701


משרדים

סניף יבנה
רחוב הגולן 24, יבנה 8150428

צור קשר


לפרטים וקביעת פגישה ראשונית 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

יניב גבע ושות'

משרד עורכי דין

צור קשר

סניף רחובות (ראשי)
רחוב אופנייהר 5, פארק המדע, רחובות 76701

סניף יבנה
רחוב הגולן 24, יבנה 8150428

משרדים

פקס: 08-9477120

לפרטים וקביעת פגישה ראשונית מלאו את הטופס ונחזור אליכם: