074-769-15-63


עורך דין המתמחה בתחום של ייצוג מול רשויות, מחזיק בידע ובכלים לטיפול במגוון רחב של סוגיות ובין היתר: היתרים, ארנונה, ביוב, היטלים עירוניים, פינוי אשפה, רישוי עסקים ועוד...

כאשר, עורך דין שכזה, אמור להכיר לעומק את הרשויות השונות כמו: מועצות מקומיות, עיריות, מנהל מקרקעי ישראל, בנקים, משטרה, מס הכנסה וגופים רבים אחרים.

ייצוג מול הרשויות השונות, אף מצריך מעורך הדין המתמחה בתחום זה, היכרות פרטנית ומקיפה עם פרוצדורות ונהלים שונים (וזאת כמובן, לצד הבקיאות בחוקים ובתקנות הרלוונטיות), אשר יאפשרו לו ללוות ולייצג את לקוחותיו בצורה הטובה והמקצועית ביותר, לקצר בעבורם תהליכים ובמקרים מסוימים אף לאפשר להם לחסוך כסף.

קיצור וייעול תהליכים

חברות, עסקים ואנשים פרטיים אשר נאלצים להתמודד עם הרשויות, עתידים למצוא את עצמם נגררים להליכים בירוקרטיים ארוכים ומורכבים.

עורך דין המתמחה בנושא של ייצוג מול רשויות, יכול להוות ללא כל ספק את האור בקצה המנהרה, כאשר הודות להיכרות עם החוקים, התקנות וחוקי העזר השונים הקשורים לתחום המוניציפאלי, בכוחו לקצר את התהליכים עבור לקוחותיו ולייצג אותם בצורה המיטבית מול הרשויות השונות. 
כמובן, שבכדי ליהנות מכל התועלות הטמונות בשירותיו של עורך דין המתמחה בתחום זה, קיימת חשיבות גבוהה לבחור אותו בקפידה, לאחר הבנה מעמיקה מהם השירותים אותם הוא מציע ומיהם הלקוחות עבורם הוא מייעד את שירותיו (לקוחות פרטיים, לקוחות מהמגזר העסקי, ארגונים וכדומה).

בעת בחירת עורך הדין, יש לקחת בחשבון שלא כל עורכי הדין מתמחים בייצוג מול כל הרשויות ולכן, חשוב לוודא שעורך הדין הנבחר למטרה, אכן מכיר לעומק את הרשות, מולה הוא אמור לייצג אתכם.  

עושים את הבחירה הנכונה

כאמור, כאשר זה נוגע לנושא של ייצוג מול רשויות (ולא משנה באיזו רשות מדובר), מומלץ לא להתפשר על הניסיון והרמה המקצועית של עורך הדין וחשוב לקחת בחשבון שטיב ההיכרות שלו עם הרשות המדוברת, תשפיע במידה רבה על איכות השירות אותה הוא יציע לכם.

אז אם גם אתם תרים אחר עורך דין המתמחה בייצוג מול רשויות ולא רוצים להתפשר על איכות השירות, מוזמנים ליצור קשר עם משרד עורכי דין יניב גבע ושות'.

 

"עקרון חוקיות המנהל הוא האל"ף-בי"ת של המשפט המינהלי. רשות מינהלית נהנית אך מאותן סמכויות שהוענקו לה מכוח הדין. ללא הוראת הסמכה בת-תוקף אין בכוחה של הרשות לפעול" פרופ' ברוך ברכה

ייצוג מול רשויות

 

ייצוג מול רשויות מקומיות

התמחויות המשרד

תעשיה
Avatar

תעשיה מהווה את אחד מהתחומים בהם מתמקדת עבודתו של עורך דין המתמחה במשפט המסחרי.

קרא עוד

 
חקלאות
Avatar

עורך דין המתמחה במגזר החקלאי, אמור להחזיק בידע ובהיכרות מקיפה עם חוקים וסוגיות משפטיות שונות הרלוונטיות למגזר זה. 

קרא עוד

 
משפט מסחרי
Avatar

תחום המשפט המסחרי עוסק בדיני חברות, דיני מסחר ובדיני ניירות ערך.

קרא עוד

 
נדל"ן
Avatar

עורך דין אשר מתמחה בתחום נדל"ן (דיני מקרקעין), אמור להכיר לעומק את כל החוקים והבירוקרטיות.

קרא עוד

 
דיני עבודה
Avatar

דיני עבודה עוסקים בחובות ובזכויות של עובדים ומעסיקים.

קרא עוד

 
ייצוג מול רשויות מקומיות
Avatar

עורך דין המתמחה בתחום של ייצוג מול רשויות, מחזיק בידע ובכלים לטיפול במגוון רחב של סוגיות ובין היתר: היתרים, ארנונה, ביוב ועוד.

קרא עוד

 
תביעות מול ביטוח לאומי וחב' ביטוח
Avatar

רבים מהאנשים אשר נפגעים כתוצאה מתאונה או החולים במחלה קשה, כלל לא מודעים למלוא הזכויות המגיעות להם ולכן אינם פועלים בכדי לממשן.

קרא עוד
 
דיני תכנון ובניה
Avatar
דיני תכנון ובניה הינם תת תחום משפטי המתאפיין במורכבות ומחייב ליווי מקצועי בידי עורך דין מומחה בתחום.

קרא עוד
 


יניב גבע ושות'

משרד עורכי דין

טלפון: 074-769-15-63

מייל: hadar@glaw.co.il

פקס: 08-9477120

סניף רחובות (ראשי)
רחוב אופנייהר 5, פארק המדע, רחובות 76701


משרדים

סניף יבנה
רחוב הגולן 24, יבנה 8150428

צור קשר


לפרטים וקביעת פגישה ראשונית 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

יניב גבע ושות'

משרד עורכי דין

צור קשר

סניף רחובות (ראשי)
רחוב אופנייהר 5, פארק המדע, רחובות 76701

סניף יבנה
רחוב הגולן 24, יבנה 8150428

משרדים

פקס: 08-9477120

לפרטים וקביעת פגישה ראשונית מלאו את הטופס ונחזור אליכם: