074-769-15-63

  • נזקי גוף
  • נזקי רכוש
  • תאונות דרכים
  • תאונות עבודה
  • ביטוח לאומי
  • קצין תגמולים

ביטוח לאומי

לצערנו, כולם חשופים לפגיעות ונזקים שונים אשר עלולים להיגרם כתוצאה מפעילות בעבודה, מחלה או תאונה.
החדשות הטובות טמונות בעובדה שכל אדם אשר נפגע וכתוצאה מאותה הפגיעה איבד באופן קבוע או זמני, קבוע או חלקי את הכושר לעבוד או להשתכר, זכאי לתגמולים והטבות שונות.

יחד עם זאת, הדרך למימוש אותם זכויות עוברת ברוב המקרים בדרך חתחתים לו פשוטה, המצריכה את הוכחת הפגיעה ונסיבותיה כמו גם השגת והצגת אישורים רלוונטיים התומכים בטענה.

משרד עו"ד יניב גבע ושות' אוחז בניסיון של שנים בתחום דיני נזיקין ובייצוג תובעים ונתבעים בתחומים שונים כגון: תאונות עבודה, נזקי גוף, תאונות דרכים וניהול מו"מ מול חברות הביטוח.

רבים מהאנשים אשר נפגעים כתוצאה מתאונה או החולים במחלה קשה, כלל לא מודעים למלוא הזכויות המגיעות להם ולכן אינם פועלים בכדי לממשן.

אחרים, המנסים לממש את זכויותיהם, עלולים למצוא את עצמם במצבים בהם הם נאלצים להרים ידיים, בעקבות קשיים עם הפרוצדורות והבירוקרטיות בהתמודדות מול חברות הביטוח והביטוח הלאומי.

המשותף לכל אותם אנשים, טמון בעובדה שהם לא זוכים לממש את מלוא הזכויות שלהם, מה שגורם במקרים רבים לפגיעה משמעותית באיכות החיים.

משרדנו מתמחה בייצוג לקוחותיו בפני המוסד לביטוח לאומי; בין עם נפגעת, חליתה או נפצעת במקום העבודה, ובין אם חלילה פקדה אותך מחלה או פגיעה במהלך שגרת החיים, תוכל לקבל יעוץ וייצוג מקצועי ואדיב ע"י עוה"ד במשרדנו המתמחים בתחום הביטוח הלאומי. 

משרד יניב גבע ושות' עובד בשיתוף פעולה עם חברה/ות למימוש זכויות רפואיות, וזכה לטפל באלפי מקרים של נפגעים וחולים, אשר עקב טיפול המשרד זכו לפיצויי ראוי, ופעמים רבות קיבל המשרד תיק בו נדחתה תביעה של פלוני לפני שפנה למשרדנו, ועוה"ד שפעלו בתיק הצליחו להפוך את התוצאה לקבל עבור הלקוח פיצויי הולם וראוי שעזר ללקוח לקיים שגרת חיים כלכלית טובה חרף פציעתו, כך שגם במקרה בו לא צלחה תביעתך, את/ה מוזמן/נת להגיע למשרדנו לקבל יעוץ להמשך הטיפול בתיק. 
 

מימוש זכויות ביטוח לאומי

 

מימוש זכויות בביטוח לאומי

משרדנו ייצג לקוחות רבים, אשר הוכרו כסובלים מנכות ע"י הביטוח הלאומי וזכו בגמלה משמעותית אשר משולמת להם כל חודש, ואשר במצטבר מסתכמת במאות אלפי שקלים ולעיתים אף במיליוני שקלים, ועוזרת להם להתמודד אם המורכבות המאפיינת חיים לאחר פגיעה משמעותית או מחלה.

עוה"ד שיטפל בכם, יבחן לא רק את ייתכנות זכאותכם לקבל פיצויי או גמלה מהביטוח הלאומי, אלא יעמיק ויחפש תביעות נוספות כנגד הביטוח הלאומי המזכות בפיצויי נוסף, עניין שלרוב אינו במודעות הציבורית, כגון זכות לקבל סיוע של מטפל/מטפלת, עזרה בניידות וכן הנחות וזכויות בגופים כגון משרד הרישוי, מס הכנסה וכיו"ב. עוה"ד במשרדנו לא מוותרים על זכויות לקוחותינו, ואף מסייעים ללקוח לאתר ביטוחים וזכויות בחברות ביטוח עליהם לרוב הלקוח כלל לא ידע, ופועלים לשם קבלת פיצויי גם מגופים אלו.

קצין תגמולים

משרד יניב גבע ושות' מעניק ייצוג מלא של לקוחותיו מול משרד הביטחון, ומייצג חיילים, קצינים, אנשי שירות הביטחון ומשפחותיהם שנפצעו, חלו או חלילה הלכו לעולמם במסגרת מילוי תפקידם, לשם קבלת פיצוי ראוי לפגיעתם.

עוה"ד במשרדנו המתמחים בתחום משפט זה, יעניקו ללקוח שירות מלא, ויטפלו בתביעתו החל מהפניה לקצין התגמולים דרך ייצוג הלקוח מול הועדות הרפואיות מדרג ראשון, וכלה בהגשת ערעור לועדה העליונה ו/או לבית הדין במקרה הצורך.

משרדנו ייצג במקרים רבים בהם לקוח שנפצע או חלה המסגרת שירותו הצבאי, והצליח להשיג ללקוחותיו הכרה מלאה בפגיעות ו/או בנכות ממנה סובלים הם, וקביעת פיצוי ראוי להולם לפגיעותיהם.

חשוב לזכור, כי טיפול בתביעות מול משרד הביטחון נתקלות בקשיים רבים, באשר על התובע להוכיח כי נכותו נגרמה לא רק בזמן שירותו, אלא עליו להוכיח כי נגרמה עקב השירות. נפגעים רבים אינם מודעים להיקף ההוכחה הנדרשת בפני משרד הביטחון, וסבורים כי דרכם לקבלת פיצוי זרועה בשושנים, וזאת לאור העובדה כי אזרחי ישראל אשר משרתים את מדינתם סבורים, כי במקרה של פגיעה תוכיר המדינה תודה ותקל עליהם בהליך תביעתם לפיצוי, אלא שלא כך הדבר - תביעות מול משרד הביטחון הינן קשות ומסובכות, והמדינה לרוב קופצת ידה ולא מוכנה לשחרר בנקל את כספי הפיצויים. לשם כך נפגע בשירות הביטחון זקוק לייעוץ משפטי איכותי ומקצועי, אשר יוביל לפסיקת הפיצוי המתאים למצבו הרפואי.

תאונות דרכים

תאונות דרכים הינן מכת מדינה, אשר בכל שנה גובות מחיר כבד מהציבור בישראל, וגורמת לאובדן, פציעות, נכויות, צער וכאב. במקרה בו חס וחלילה נפגעתם בתאונת דרכים משרד יניב גבע ושות' יעניק לכם יעוץ מעו"ד מומחה ובעל ניסיון רב בייצוג נפגעים בתאונות דרכים, החל מבחינת המסמכים הרפואיים, הערכת שווי הפיצוי לו תהיו זכאים, וייצוגכם מול חברת הביטוח / הפול, לרבות, ככל שיעלה הצורך הגשת תביעה לבית המשפט וטיפול בתיק עד לקבלת פסק דין, אשר יקנה לכם את הפיצוי האמיתי לו תהיו זכאים. 

בנוסף, בכל תיק בו זכאי לקוח משרדנו לפיצוי בגין נזקים גופניים, יבצע עוה"ד המטפל בתיק בדיקה מקיפה בשיתוף הלקוח של זכויות נוספות (מעבר לפיצוי ביטוח חובה), שיתכן ומגיעות ללקוח בגין אותה תאונת הדרכים, ויבחן דרכים נוספות על-מנת להעניק ללקוח את הפיצויים המלאים והמקיפים, אשר ישפרו ולו במעט את ההתמודדות עם הפגיעה והיכולת הכלכלית של הלקוח בתקופת ההחלמה.
תביעות נגד חברות ביטוח; 

פעמים רבות קיימות פוליסות ביטוח לקבלת פיצוי בגין פגיעות או נזקים שונים, בגוף או ברכוש. יחד עם זאת, ההתנהלות מול חברת הביטוח מצריכה מומחיות ידע וניסיון כדי לזכות בפיצוי לו זכאים. בדיקת המסמכים, היוועצות עם מומחים ועריכת הפניה לחברת הביטוח הם הליכים חשובים והכרחיים בטיפול מול חברות הביטוח השונות. 

משרד עו"ד יניב גבע ייצג בתביעות רבות מול חברות הביטוח במגוון תחומים – ביטוח עסקים, ביטוח רכוש מבנה ורכבים וביטוח גוף וכיו"ב.
 


יניב גבע ושות'

משרד עורכי דין

טלפון: 074-769-15-63

מייל: hadar@glaw.co.il

פקס: 08-9477120

סניף רחובות (ראשי)
רחוב אופנייהר 5, פארק המדע, רחובות 76701


משרדים

סניף יבנה
רחוב הגולן 24, יבנה 8150428

צור קשר


לפרטים וקביעת פגישה ראשונית 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

יניב גבע ושות'

משרד עורכי דין

צור קשר

סניף רחובות (ראשי)
רחוב אופנייהר 5, פארק המדע, רחובות 76701

סניף יבנה
רחוב הגולן 24, יבנה 8150428

משרדים

פקס: 08-9477120

לפרטים וקביעת פגישה ראשונית מלאו את הטופס ונחזור אליכם: