074-769-15-63

אם נפצעת או כל דבר שהוא שגם לך לנזק חס וחליה, אתה תמיד יכול לקבל פיצויים מהביטוח או המדינה, כי אתה גם לא תוכל לעבוד ולהתפרנס לתקופה כלשהי, וגם זה משפיע על שאר רמת החיים שלך, ברגע שנפצעת, אתה יכול לקבל פיצוים מהרבה מקורות, גם הביטוח, וגם המדינה, כדי לפצות אותך גם בזמן שלא עבדת וגם בזמן הפגיעה שלך וההשפעה על החיים שלך. אבל מה שקורה, לרוב המקרים, המקורות שאמורות לפצות אותך מנסות להתחמק מהתשלום בכל דרך שהיא, וגם לשלם הכי פחות שהם יכולים. כדי לא ליפול במקרה הזה ולקבל כל מה שמגיע לך, יניב גבע ושות משרד עורכי דין שיכולים לייצג אותך ולעזור לך שתקבל כל מה שמגיע לך. 


משרד עו''ד נזקי גוף יכול לעזור לך לקבל כל הפיצויים שמגיעים לך, וגם לקבל אותם מכל מקור שאתה אמור לקבל ממנו, אם זה תאונה בעבודה, בבית, בדרך, או כל מקום.  עם הייצוג הנכון והצגת הנתונים והמסמכים הנכונים, תוכל להראות מה שבאמת מגיע לך, ותקבל כל מה שאתה צריך לקבל.
משרד עו''ד נזקי גוף אצל יניב גבע ושות משרד עורכי דין שיכולים להציג לך כל מה שאתה צריך כדי לקבל כל מה שמגיע לך עם העורכי דין הכי הותיקים ומומחים בתחום, יכולים לייצג אותך בשיטה הכי טובה עם כל הנתונים והמסמכים הנכונים, ועם סגירת כל מעגל של התנגדות עם הנתונים הנכונים, תוכל לקבל כל הפיצויים שמגיעים לך. אף אחד לא רוצה להתפצע, אבל זה קורה, וכשזה קורה, צריכים לקבל פיצוי כדי שהפציעה לו תקח לנו יותר ממה שהיא לקחה מאיכות החיים. 

עם משרד עו''ד נזקי גוף של יניב גבע ושות', תוכל למצוא העזרה שאתה צריך איפה שאתה צריך אותה, משרד עו''ד נזקי גוף ביבנה, משרד עו''ד נזקי גוף במרכז, משרד עו''ד נזקי גוף ברחובות, ועוד איפה שאתה צריך. ולא משנה מה הם אומרים לך, ברגע שנפצעת, אתה אמור לקבל פיצויים לא משנה מה. כי אתה משלם כל החיים שלך להרבה אגפים, בשביל שאם חס וחלילה תצטרך, תמצא פיצויים ועזרה לעבור השלב הזה. עם משרד עו’’ד נזקי גוף של יניב גבע ושות, משרד עורכי דין בכל מקום לעזרתך לקבל מה שמגיע לך. ובכל מקום, משרד עו''ד נזקי גוף ביבנה, משרד עו''ד נזקי גוף במרכז, משרד עו''ד נזקי גוף ברחובות ובכל מקום שאתה צריך. 

משרד עו"ד נזקי גוף

 


יניב גבע ושות'

משרד עורכי דין

טלפון: 074-769-15-63

מייל: hadar@glaw.co.il

פקס: 08-9477120

סניף רחובות (ראשי)
רחוב אופנייהר 5, פארק המדע, רחובות 76701


משרדים

סניף יבנה
רחוב הגולן 24, יבנה 8150428

צור קשר


לפרטים וקביעת פגישה ראשונית 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

יניב גבע ושות'

משרד עורכי דין

צור קשר

סניף רחובות (ראשי)
רחוב אופנייהר 5, פארק המדע, רחובות 76701

סניף יבנה
רחוב הגולן 24, יבנה 8150428

משרדים

פקס: 08-9477120

לפרטים וקביעת פגישה ראשונית מלאו את הטופס ונחזור אליכם: