074-769-15-63

כל פציעה שגורמת נזק תמיד לגוף גורמת לנכות, שזה יכול להשפיע על כל החיים שלך, בשביל שכל אחד יוכל להתמודד עם זה, יש הרבה מקורות שמעניקים פיצויים שיכולים לעזור לבן אדם לעבור את השלב הזה, וגם שהנכות לא תיקח יותר ממה שהיא כבר לקחה מאיכות החיים של הבן אדם. הנכות יכולה להשפיע על מלא דברים בחיים של הבן אדם, עבודה, טיולים, סוגי בילוי, תעבורה ועוד, כדי שהבן אדם שקבל נכות לא יסבול מכל המחסורים אללה, יש הרבה מקורות שמכסים ומפצים הבן אדם שקבל נכות כדי שיוכל להתמודד עם החיים שלו בלי שהנכות תשפיע עליה. אנחנו משלמים כל החיים שלנו להרבה מקורות, חברות ביטוח, לביטוח לאומי, כדי שאם חס וחלילה נצטרך לכל עזרה כל שהיא, נוכל לקבל הפיצויים והעזרה להתמודד עם הפציעה והנזק בגוף. 

אבל מה שקורה הרבה, שהמקורות שאמורות לשלם לנו הפיצויים מנסים להתחמק מהתשלום אם הם יוכלו. אבל עם הייצוג הנכון, אפשר לקבל כל מה שמגיע לבן אדם מכל המקורות שהוא אמור לקבל מהם. 
יניב גבע ושות' משרד עורכי דין, יכולים לעזור עם הייצוג הכי מקצועי וותיק בתחום עם משרד עו''ד נכות כללית, משרד עו''ד נכות מעבודה, משרד עו''ד נכות מתאונה, הוצאת תו נכה, וכל מה שבן אדם נכה צריך כדי שיוכל להתמודד עם הנכות ולחיות חיים נורמלים בלי שהנכות תשפיע על החיים שלו. עם ייצוג בכל מקום שצריך עם משרד עו''ד נכות כללית, ובכל מקרה שיש בו נכות או פציעה שיש. אף אחד לא רוצה להיפצע, לא משנה כמה כסף יש בזה, אבל אם זה חס וחלילה קורה, יש הרבה מקורות שצריכים לעזור לאדם כדי שיוכל להתמודד עם הנכות שלו בלי שהיא תשפיע על החיים שלו. ועם יניב גבע ושות' האדם יקבל כל מה שמגיע לו מכל מי שמגיע לו. 

עם כל נכות כללית, יש הרבה דברים שהנכות יכולה להשפיע, בשביל שזה לא יהיה המצב, יש הרבה דרכים לעזור שאפילו אם הנכות תשפיע על כמה אספקטים מהחיים, עם העזרה הנכונה, אפשר להתעלות על ההשפעות אללה ולחיות חיים רגילים, כמו לקבל רכב מיוחד, תנאי עבודה, פיצויים כספיים ועוד. יניב גבע ושות משרד עורכי דין, תעזור לך בכל תחום של משרד עו''ד נכות כללית, משרד עו''ד נכות מעבודה, משרד עו''ד נכות מתאונה, הוצאת תו נכה ועוד. עם משרד עו''ד נכות כללית תוכל לקבל כל מה שמגיע לך מכל מקום כך שהפציעה לא תשפיע על החיים שלך ולא תיקח ממך יותר ממה שהפיצה לקחה.

משרד עו"ד נכות כללית

 


יניב גבע ושות'

משרד עורכי דין

טלפון: 074-769-15-63

מייל: hadar@glaw.co.il

פקס: 08-9477120

סניף רחובות (ראשי)
רחוב אופנייהר 5, פארק המדע, רחובות 76701


משרדים

סניף יבנה
רחוב הגולן 24, יבנה 8150428

צור קשר


לפרטים וקביעת פגישה ראשונית 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

יניב גבע ושות'

משרד עורכי דין

צור קשר

סניף רחובות (ראשי)
רחוב אופנייהר 5, פארק המדע, רחובות 76701

סניף יבנה
רחוב הגולן 24, יבנה 8150428

משרדים

פקס: 08-9477120

לפרטים וקביעת פגישה ראשונית מלאו את הטופס ונחזור אליכם: