074-769-15-63

במקרה של פגיעה בעבודה או כל פגיעה כל שהיא, זה יכול לפגוע באיכות החיים וחיי היום יום של האדם, וגם הוא לא יוכל לעבוד שזה יכול גם לפגוע בבית שלו. עם כל עבודה יש ביטוח תאונות עבודה, אבל הרבה מהמקרים, מי שאמור לשלם ולתת העזרה כדי שנוכל להמשיך בחיים שלנו ולעבור השלב הזה בלי שהפציעה תשפיע על החיים שלנו, מנסים להתחמק מהחלק שלהם, עם יניב גבע ושות' משרד עורכי דין, תקבל כל ייעוץ ושירות שאתה צריך כדי לקבל כל פיצוי שאתה אמור לקבל מכל הבחינות כדי ששום פגיעה לא תשפיע על איכות החיים שלך ועל חיי היום יום שלך, לא משנה חומרת הפציעה או סוגה. עם שירות בכל מקום שאתה תצטרך, משרד עו''ד תאונות עבודה ביבנה, משרד עו''ד תאונות עבודה במרכז, משרד עו''ד תאונות עבודה ברחובות ועוד. כדי לקבל משרד עו''ד תאונות עבודה איפה שאתה תצטרך. 
 

אנחנו עובדים ומשלמים ביטוח כל החיים שלנו, אם קרה לנו משהו, אז אנחנו אמורים לקבל כל עזרה מכל הסוגים שאנחנו צריכים כדי שהחיים שלנו ושל המשפחה שלנו לא תיפגע. פיצוי כספי זה רק חלק מהפיצויים ועזרה הזאת, אתה אמור לקבל כל דבר כדי שתמשיך לחיות כרגיל לא משנה מה היא הפציעה ולא משנה מה אתה צריך, אם זה מעלית בבית, תנאים מיוחדים או כל דבר.
 
עם משרד עו''ד תאונות עבודה של יניב גבע ושות' משרד עורכי דין הכי מקצועיים בתחום עם הצוות הכי ותיקה ומקצוענית שיכולים לעזור לך בהסגת כל מה שאתה צריך כדי ששום פציעה לא תשפיע על אף בן אדם יותר ממה שהיא צריכה. 

עם משרד עו''ד תאונות עבודה ביבנה, משרד עו''ד תאונות עבודה במרכז, משרד עו''ד תאונות עבודה ברחובות וכל מקום שאתה צריך תמצא מי שיעזור לך בהגשת כל מה שאתה צריך להגיש עם תמונת מצב והערכות מתאימות מכל הבחינות וגם עם הגשתם לכל מקור שאמור לעזור לך. 

עם משרד עו''ד תאונות עבודה ביבנה תקבל כל עזרה שאתה צריך גם ביבנה עם כל פיצוי מכל סוג וכל עזרה ותנאים שנצרכים. לקבל ימי חופש מחלה זה רק הבסיס של כל התהליך הזה עם עוד תנאים ופיצויים שהאדם יכול לקבל עם הגשה נכונה של הנתונים והמסמכים ולמקורות הנכונות, עם משרד עו''ד תאונות עבודה ביבנה תקבל כל העזרה שאתה צריך וכל הייעוץ הנדרש. 

משרד עו"ד תאונות עבודה ביבנה

 


יניב גבע ושות'

משרד עורכי דין

טלפון: 074-769-15-63

מייל: hadar@glaw.co.il

פקס: 08-9477120

סניף רחובות (ראשי)
רחוב אופנייהר 5, פארק המדע, רחובות 76701


משרדים

סניף יבנה
רחוב הגולן 24, יבנה 8150428

צור קשר


לפרטים וקביעת פגישה ראשונית 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

יניב גבע ושות'

משרד עורכי דין

צור קשר

סניף רחובות (ראשי)
רחוב אופנייהר 5, פארק המדע, רחובות 76701

סניף יבנה
רחוב הגולן 24, יבנה 8150428

משרדים

פקס: 08-9477120

לפרטים וקביעת פגישה ראשונית מלאו את הטופס ונחזור אליכם: