074-769-15-63

אנחנו עובדים ומשלמים כל החיים שלנו להרבה מקורות של ביטוח כי אם חס וחלילה קורה משהו, שנוכל לשרוד אותו עם העזרה והפיצוי הנכון לנו ולמשפחה שלנו. אבל מה שקורה שהרבה פעמים המקורות שאמורות לשלם לנו ולעזור לנו מנסות להתחמק מהחלק שלהם, בגלל זה עם יניב גבע ושות' משרד עורכי דין, הלקוחות שלהם יקבלו כל הייעוץ וליווי הכי מקצועי וותיק לוודאת לקבל כל מה שמגיע להם מכל המקורות.

כל תאונה או נפילות ממפגעים יכולה לגרום פציעה שיכולה לפגוע בחיים של האדם ומשפחתו, כדי לוודאת שזה לא קורה, בעזרת עו''ד ביטוח תאונות אישיות יש הרבה מקורות שאמורות לשלם פיצויים בכל הדרכים כדי שהפגיעה לא תשפיע או תקח חלק מהחיים שלנו. יניב גבע ושות' משרד עורכי דין מספקת לך שירות עו''ד ביטוח תאונות אישיות, עו''ד ביטוח חיים, עו''ד נזקי גוף או כל מה שיכול ותצטרך כדי לוודאת שתקבל כל מה שמגיע לך אם חס וחלילה קורה משהו. 

 
עם הביטוח שאנחנו משלמים כל החיים שלנו מגיע לנו הרבה דברים אם נצטרך. אף אחד לא רוצה להיפצע לא משנה כמה כסף יש בזה, אבל אם וזה קרה, אז אנחנו אמורים לקבל כל מה שמגיע לנו כדי שהפציעה לא תשפיע על החיים שלנו, אם זה מבחינת הכנסה, מבחינת תעבורה,איכות חיי המשפחה, מבחינת תנאים בכל תחום שיכול, או כל דבר אחר. עם יניב ושות' משרד עורכי דין תקבל כל השירות שאם תצטרך כל פיצוי או עזרה כלשהי, תמצא אותם לשירותך עם עו''ד ביטוח תאונות אישיות, עו''ד ביטוח חיים, עו''ד נזקי גוף ועוד כל מה שיכול להיות.

קורה למשל נפילות מכל סיבה שיכולה לגרום לכל פציעה שהיא, שזה לוקח לנו חלק מהחיים, מהעבודה, הכנסה או כל מה שיהיה, ועם העזרה המקצועית של יניב גבע ושות' מקבלים העזרה והפיצויים שהפציעה לו תפגע לנו בעוד היבטים מהחיים שלנו. אם קרה נפילות ממפגעים, אז יש כמה עוד מקורות נוספות שאמורות לתת פיצוי, עם העזרה של הצוות המקצועי, תקבל כל פיצוי ועזרה שמגיעה לך ומכל מקור שאמור. עם יניב ושות' תקבל עו''ד ביטוח תאונות אישיות בכל תחום כדי לקבל כל פיצוי או עזרה שאתה צריך. 
 

עו"ד ביטוח תאונות אישיות

 


יניב גבע ושות'

משרד עורכי דין

טלפון: 074-769-15-63

מייל: hadar@glaw.co.il

פקס: 08-9477120

סניף רחובות (ראשי)
רחוב אופנייהר 5, פארק המדע, רחובות 76701


משרדים

סניף יבנה
רחוב הגולן 24, יבנה 8150428

צור קשר


לפרטים וקביעת פגישה ראשונית 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם:

יניב גבע ושות'

משרד עורכי דין

צור קשר

סניף רחובות (ראשי)
רחוב אופנייהר 5, פארק המדע, רחובות 76701

סניף יבנה
רחוב הגולן 24, יבנה 8150428

משרדים

פקס: 08-9477120

לפרטים וקביעת פגישה ראשונית מלאו את הטופס ונחזור אליכם: